Mikrodermabrazja z ultradzwiękami firmy Skin Jet

Firma Skin Jet to niemiecka firma produkująca zarówno urzadzenia do mikrodermabrazji jak i specjalne linie zabiegowe.

Dermakosmeceutyki marki Skin Jet stanowią wspaniałe uzupełnienie zabiegów wykonywanych za pomocą urządzeń tej firmy.

 

Mikrodermabrazja polega na mechanicznym złuszczaniu wierzchnich warstw skóry za pomocą mikrokryształow korundu. To złuszczanie mniej lub bardziej powierzchowne w zależności od indywidualnych potrzeb skóry. To terapia wskazaną dla kazdego rodzaju skóry. Doskonale złuszcza naskórek, rozpuszcza martwe i zniszczone komórki skóry,nawilża, uelastycznia. Powoduje że skóra staje się promienna i odzyskuje blask.

 

Firma Skin Jet proponuje wprowadzanie substancji aktywnych za pomocą ultradźwięków, co daje lepsze efekty w penetracji składników odżywczych do skóry, odpowiednio dobranych do rodzaju cery.

 

Wyróżniamy linie zabiegowe takie jak:

Linia enzymatyczna - to specjalna linia ze starannie wyselekcjonowanymi enzymami o natychmiastowym działaniu. To podstawowe koncepcje wykorzystywane przeciw odwodnieniu, zmarszczkom i trądzikowi.

 

Coral Sea Powder - to linia bogata w oligoelementy, aminokwasy, oligosacharydy, witaminy B5, B6, B9. Zabieg wykazuje właściwości przeciwutleniające, wspomaga produkcję kolagenu i ekastyny redukując w ten sposób zmarszczki, wygładza tkankę skórną, zwiększając jej elastyczność oraz poprawiając jej nawilżenie.

 

Transhorma - linia z fitohormonami to system zapobiegający starzeniu i poprawiający kondycję wszystkich rodzajów skóry, także najbardziej wymagającej. Izoflawony i soja to składniki działające przeciw procesowi starzenia się skóry, wspomagające cery dojrzałe i atroficzne.