Cryolift II

CRYOLIFT II – NAJNOWSZY TREND KOSMETYKI MEDYCZNEJ
NA KAŻDE PRAGNIENIE TWOJEJ SKÓRY - naturalny lifting

Cryolift laboratorium Filorga  to poparta badaniami medycznymi  metoda, w wyjątkowy sposób łącząca działanie preparatów odmładzających wysokiej jakości z biostymulującym efektem krioterapii.

 

Krioterapia to metoda wywodząca się z badań naukowych, polegająca na stymulacji komórek skóry  podczas zabiegu przy użyciu sondy emitującej niską temperaturę . Zimno wpływa bezpośrednio na poprawę mikrokrążenia w skórze. Naprzemienny skórcz i rozkurcz naczyń  pozwała szybciej pompować krew i umożliwia wyjątkowo skuteczne rozprowadzenie składników aktywnych aplikowanych na skórę podczas zabiegu oraz zapwnia efekt modelowania tkanek tzw. krioplastykę skóry.

 

Cryolift to specjalny aparat z sondą uwalniającą stabilizowane zimno (w zakresie temperatur od -10 do -18ºC) do krioplastyki, czyli do modelowania, unoszenia i ujędrniania skóry. Swoją skuteczność zawdzięcza znakomitej technologii pozwalającej uzyskać stabilizację ujemnej temperatury (efekt elektronicznej kostki lodu Peltiera), dzięki czemu wywołuje przemiany w naskórku i skórze właściwej, zwiększa mikrokrążenie, dotlenienie skóry, ułatwia penetrację składników aktywnych w głąb skóry.

 

Zabieg przynosi spektakularne efekty, natychmiastowo ujędrnia  i poprawia napięcie skóry, wyraznie zmniejsza oznaki zmęczenia  i intensywnie wygładza skórę.

Biostymulujące działanie niskiej temperatury powoduje, że skóra odzyskuje zdrowy i pełen blasku koloryt, jest wypoczęta i wyraznie młodsza.