Pielęgnacja twarzy - zabiegi pielęgnacyjne


Germaine De Capuccini

Jest wiodącą firmą na rynku kosmetyków służących do pielęgnacji twarzy.

 

Cytokiny Excel Therapy O2

Jest to zabieg dotleniający oparty na wielofunkcyjnej mieszance cytokin i nanostruktur działających w sposób inteligentny, tzw. inteligentna kosmetyka komórkowa. Dzięki kompleksowi nośników zawierających ceramidy i molekularnemu tlenowi pozwala ona zapobiegać procesom starzenia się skóry, pobudza mechanizmy samoobrony w głębszych warstwach skóry i poprawia jej przepuszczalność. Posiada działanie antyrodnikowe i antyseptyczne.

 

Zabieg z Witaminą C dla mężczyzn

C-plus energy to zabieg pozwalajacy przywrócić zmęczonej skórze mężczyzn jędrność, elastyczność i witalność. Dzięki zawartości witaminy C i składników eliminujących toksyny zapobiega dostawaniu się zanieczyszczeń, przeciwdziała stresowi i dostawaniem sie wolnych rodników.

 

Thalgo

Thalgo to profesjonalna francuska firma wykorzystująca w swoich kosmetykach algi
i naturalne morskie minerały. Składniki te zaopatrują naszą skórę w białko, witaminy i aminokwasy. Dzięki własciwościom dotleniającym i regenrującym oraz zwartym polifenolom skóra zostaje wzmocniona i odporna na stany zapalne, rodniki i oksydację. Pozwala to zapobiec procesom starzenia,

a także dzięki lipidom i kwasom linolenowym dodatkowo wzmonić barierę lipidową chroniącą skórę.

 

Thalgodermyl

Zabieg thalgodermyl pozwala skutecznie walczyć z trądzikiem. Składniki przeciwdziałające stanom zapalnym, bakteriom i łojotokom powodują zwężanie porów skóry, regulują gruczoły łojowe. Efekty w postaci nawilżonej skóry, która odzyskała swoją naturalną barwę pojawiają się bardzo szybko.

 

Marine collagen treatment

Zabieg który przywraca skórze blask, komfort i idealną gładkość. Najlepiej stosować do skóry, które potrzebuje głębokiego nawilżenia. Składniki zawarte w preparacie wyzwalające fibroblasty i kolagen tworzą ochronną barierą, która zapobiega utracie wody oraz chroni przed dostawaniem się do niej wolnych rodników.

 

Hialuronic marine treatment

Zabieg wypełniający zmarszczki i zapobiegający pierwszym oznakom starzenia skóry. Zawarty w preparacie kwas hialuronowy wiąże cząsteczki wody, które transportowane są do miejsc gdzie powstają zmarszczki i regulują w komórkach jej poziom.