Veinwave

Urządzenie Veinwave powstało na podstawie wieloletnich badan brytyjskiego lekarza Briana Newman, chirurga naczyniowego i jednego z największych autorytetów w leczeniu żył w Wielkiej Brytanii.

Veinwave ™ wykorzystuje proces termo-koagulacji, polegający na dostarczeniu kontrolowanej dawki energii wysokiej częstotliwości (RF), a w efekcie doprowadza do podgrzania drobnych naczyń krwionośnych. Energia jest przenoszona do miejsca wykonywania zabiegu poprzez ultra-cienką igłę, zapewniającą dokładne dozowanie, bez wpływu na skórę. Dzięki temu nie ma ryzyka uszkodzenia tkanek podczas zabiegu. Prąd częstotliwości radiowej jest przekazywany wyłącznie do słabych lub uszkodzonych naczynek krwionośnych, powoduje ich zamknięcie i natychmiastowe zniknięcie. Procedura znalazła zastosowanie w leczeniu zmian w obszarze twarzy, nóg, ramion i innych części ciała. Veinwave zostało zatwierdzone do bezpiecznego usuwania pajączków i teleangiektazji w USA przez amerykańską FDA.

Działanie Veinwave

Veinwave eliminuje nieestetyczne pajączki dzięki zastosowaniu termokoagulacji jednobiegunowej - UTC (Unipolar Thermo-Coagulation). Technologia ta wykorzystuje kontrolowaną energię cieplną do zamknięcia drobnych naczynek.Dostarczone ciepło powoduje zamknięcie naczynka, a otaczające tkanki nie ulegają uszkodzeniu. Dzięki temu zostało zminimalizowane potencjalne ryzyko powstania przebarwień i blizn.  Typowe leczenie przy użyciu termokoagulacji trwa 15 min. W tym czasie możliwe jest wyeliminowanie około 80 – 100 cm leczonych żył. Tuż po zabiegu może być widoczny niewielki obrzęk, który zanika w ciągu godziny. Efekt leczenia jest widoczny od razu. Niebagatelną zaletą Veinwave jest mniejsza bolesność w trakcie wykonywania zabiegu niż przy zastosowaniu innych technik leczenia.

System wizualizacji (Veinwave Polarised Light System) - Lampa nagłowna ze zintegrowanym światłem spolaryzowanym. Dzięki podwójnie spolaryzowanemu światłu przy pomocy systemu wizualizacji widoczny jest obraz naczyń krwionośnych znajdujących się pod epidermą (około 1mm), ułatwia to pracę z urządzeniem Veinwave

- Pozwala użytkownikowi mieć wolne ręce podczas wykonywania procedur.

- Zmniejsza odbłyski, minimalizuje stres i zmęczenie oczu.

- Zwiększa dokładność, skraca czas wykonywania procedur

 

Efekty zabiegu

 Skontaktuj się z nami:

 tel. 660 941 700

81 311 57 79