Medycyna estetyczna

Bezoperacyjna korekta defektów estetycznych.


Aquashine - peptydowa terapia skóry

Aquashine
- regeneracja
- poprawa elastyczności
- nawilżenie

Wyjątkowy produkt z aktywnym kompleksem peptydowym o działaniu przeciwstażeniowym zalecany w terapii likwidacji zmarszczek oraz rewitalizacji zmęczonej i przesuszonej skóry twary, szyi, dekoltu i rąk.

Aquashine BR
- rozjaśnienie i rozświetlenie
- rewitalizacja
- nawilżenie

Peptydy biomimetyczne rozjaśniają skórę, zapobiegają powstawaniu przebarwień, poprawiają elastyczność i rewitalizują skórę. Kwas hialuronowy nawadnia skórę w głębokich warstwach.

Aquashine BTX
- wygładzenie przez rozluźnienie
- peptydowy relaks twarzy
- odbudowa i regeracja

Działa kompleksowo w terapii przeciwstażeniowej twarzy skóry, szyi i dekoltu. Główną jego zaletą jest to, że działa wielopoziomowo. Zarówno regeneruje, odbudowuje jak i rozluźnia mięśnie w skórze. Kwas hialuronowy głęboko nawilża i wspomaga powolne uwalnianie się peptydów, co przedłuża ich działanie.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to śródskórna iniekcja substancji leczniczej, polega na dostarczaniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji odżywczych za pomocą cieniutkich igiełek. Tworzone są w ten sposób maleńkie depozyty, z których lek uwalnia się przez dłuższy czas.

 

 

Dermaheal

Dermaheal to linia produktów, która wykorzystuje najbardziej zaawansowaną biotechnologię, dzięki której oferta ta jest  tak wyjątkowa. Unikalna kombinacja składników aktywnych, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych, gwarantuje niepowtarzalne efekty w pielęgnacji skóry i włosów. Dostarczane bezpośrednio do skóry właściwej PEPTYDY stymulują naturalne mechanizmy naprawcze skóry oraz powstrzymują działanie wolnych rodników.

Mezoterapia biomimetyczna to gwarancja efektywnego odmłodzenia, stuprocentowa skuteczność w walce z cellulitem, trwałymi zmarszczkami, przebarwieniami, a także wypadaniem włosów.

 

Dermaheal HSR – regeneracja skóry:

 

- działanie przeciwzmarszczkowe i rewitalizujące,

 

- zapobieganie starzeniu skóry.

 

Dermaheal SR – zapobieganie starzeniu się skóry:

 

- działanie przeciwzmarszczkowe,

 

- skóra trądzikowa o rozszerzonych porach.

 

Dermaheal SB – przeciw przebarwieniom skórnym i melasmie:

 

- efekt rozjaśnienia,

 

- redukcja syntezy melaniny.

 

Dermaheal HL – zapobieganie wypadaniu włosów:

 

- alopecja.

 

Lipoliza iniekcyjna

Dermaheal LL -  redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej:

 

- leczenie cellulitu,

 

- regeneracja i zwiększenie elastyczności skóry.

 

Peelingi chemiczne medyczne

Cosmelan - zabieg na przebarwienia

Cosmelan®  jest najlepiej działającym zabiegiem wybielacyjnym, bezkonkurencyjnym dla terapii depigmentacyjnych oferowanych obecnie na rynku. W skład jego wchodzą kwas kojowy, kwas fitowy, arbutyna, palmitynian retinolu i kwas askorbowy, których działanie uwalniane jest od razu po zastosowaniu. Używany jest do leczenia plam o podłożu hormonalnym (melasma – wszystkie typy) i przebarwień posłonecznych.

Mechanizm działania  Cosmelan® polega na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynazę (kluczowego enzymu  biorącego udział

w procesie formacji melaniny).

Zabieg Cosmelan®  jest jedyną skuteczną terapią pozwalającą pozbyć się przebarwień o różnej etiologii i lokalizacji w mniej niż 20 dni.

Terapia Cosmelan jest dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, wymaga różnego czasu stososowania w zależności od fototypu skóry.

 Skuteczność Cosmelan® to redukcja zbarwienia plam w 95% przy 99% przypadków.