Medycyna estetyczna

Bezoperacyjna korekta defektów estetycznych.

 

Kwas hialuronowy

Kwas Hialuronowy jest to naturalny składnik glikozaminoglikan, materiał służący do wypełniania drobnych i głębszych zmarszczek, do wypełniania fałdów skórnych, powiększania ust, używany jest również w mezoterapii igłowej jako składnik rewitalizujący.

 

Toksyna botulinowa

Toksyna botulinowa materiał służący do likwidacji (rozluźniania) zmarszczek w górnej części twarzy, zmarszczki poprzeczne czoła, lwia zmarszczka, zmarszczki wokół oczu.

 

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to śródskórna iniekcja substancji leczniczej, polega na dostarczaniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji odżywczych za pomocą cieniutkich igiełek. Tworzone są w ten sposób maleńkie depozyty, z których lek uwalnia się przez dłuższy czas.

 

 

Dermaheal

Dermaheal to linia produktów, która wykorzystuje najbardziej zaawansowaną biotechnologię, dzięki której oferta ta jest  tak wyjątkowa. Unikalna kombinacja składników aktywnych, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych, gwarantuje niepowtarzalne efekty w pielęgnacji skóry i włosów. Dostarczane bezpośrednio do skóry właściwej PEPTYDY stymulują naturalne mechanizmy naprawcze skóry oraz powstrzymują działanie wolnych rodników.

Mezoterapia biomimetyczna to gwarancja efektywnego odmłodzenia, stuprocentowa skuteczność w walce z cellulitem, trwałymi zmarszczkami, przebarwieniami, a także wypadaniem włosów.

 

Dermaheal HSR – regeneracja skóry:

 

- działanie przeciwzmarszczkowe i rewitalizujące,

 

- zapobieganie starzeniu skóry.

 

Dermaheal SR – zapobieganie starzeniu się skóry:

 

- działanie przeciwzmarszczkowe,

 

- skóra trądzikowa o rozszerzonych porach.

 

Dermaheal SB – przeciw przebarwieniom skórnym i melasmie:

 

- efekt rozjaśnienia,

 

- redukcja syntezy melaniny.

 

Dermaheal HL – zapobieganie wypadaniu włosów:

 

- alopecja.

 

Dermaheal LL -  redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej:

 

- leczenie cellulitu,

 

- regeneracja i zwiększenie elastyczności skóry.

 

First Lift (rozpuszczalne nici PDO)

First Lift to nowa technologia pozwalająca na odzyskanie młodego wyglądu twarzy i odmłodzenia skóry za pomocą rozpuszczalnych nici PDO. Inaczej niż w tradycyjnym liftingu, First Lift nie wymagają zabiegów ze skalpelem i gwarantuje natychmiastowy efekt.

PDO jest silnym syntetycznym włóknem, składającym się z jednego

lub dwóch skręconych stałych włókien, które po pewnym czasie rozpuszczają się w tkance.

Nici mają wysoką biologiczną objętość i atraumatycznie przechodzą przez tkanki, są trwałe, elastyczne, hydrofobowe i niekapilarne.

Są pozbawione właściwości antygenowych

i pirogenicznych. W procesie absorpcji poprzez hydrolizę rozwijają tylko łagodną reakcję tkanek w postaci neokolagenezy.

Nici PDO rozpuszczają się powoli i przewidywalnie ok. 6 - 8 miesięcy.

Efekty końcowe:

- odmłodzenie skóry

- wygładzenie zmarszczek

- zwężenie porów

- lifting skóry

- rozjaśnienie skóry

Regeneris

Regeneris osocze bogatopłytkowe PRP (Platelet Rich Plasma) to koncentrat płytek krwi w niewielkiej objętości osocza. Preparat uzyskuje się z własnej krwi poprzez jej odwirowanie w specjalnych zestawach. Płytki krwi stymulują naturalne procesy regeneracji skóry poprzez uwalnianie zawartych w nich specyficznych czynników wzrostu. Dochodzi do tzw. Autologicznej Odnowy Komórkowej - czyli regeneracji komórek skóry dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macirzystych.

 

Podawanie osocza bogatopłytkowego w zmarszczki uruchamia proces, którego zadaniem jest stymulowanie komórek macierzystych do namnażania, a także pobudzania fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu, co ma doprowadzić do regeneracji i odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia. Proces starzenia się naszej skóry związany jest bowiem ze spowolnieniem odnowy komórek naszego ciała i ich zmniejszoną zdolnością regeneracji.

 

Efekty:

- wygładzenie zmarszczek i fałdów

- rewitalizacja skóry

- ujednolicenie kolorytu

- poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry

- remodeling włókien kolagenowych

- poprawa ukrwienia skóry

- przyśpieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej

- leczenie łysienia typu męskiego

- leczenie drobnych zmarszczek i cieni pod oczami

- odbudowa objętości twarzy - modelowanie policzków

 

Przeciwwskazania:

- choroby krwi

- nowotwory

- ciąża i laktacja

- leczenie antykoagulantami

Lipoliza iniekcyjna Revital Celluform

Preparat Recital Cellurorm to innowacyjna formuła, która działa podobnie do zabiegu miękkiej liposukcji. Dzięki wyciągom z soi (zawierającej fosfatylocholine), preparat ten niszczy i redukuje komórki tłuszczowe na stałe. Witamina PP (kwas nikotynowy) zawarty w preparacie poprawia również mikrokrążenie. Dzięki połączeniu tych składników w preparacie Revital Celluform gwarantuje skuteczną walkę z cellulitem, powodowanym przez złe rozłożenie tkanki tłuszczowej oraz zatrzymanie wody.

 

Wskazania do zabiegu:

- niedotlenienie tkanek

- otyłość i zlokalizowane złogi tłuszczu

- uboga mikrocyrkulacja

- cellulit

Laser frakcyjny CO2

To najskuteczniejsze i dające spektakularne rezultaty urządzenie stosowane w medycynie estetycznej. Zabiegi z zastosowaniem lasera frakcyjnego CO2 pozwalają na poprawę kondycji skóry. Dzięki zastosowaniu lasera możliwe jest usunięcie przerośniętych blizn pooperacyjnych, pourazowych i oparzeniowych, a także skuteczne zredukowanie rozstępów.

Światło lasera wnikając w głąb skóry, w sposób kontrolowany uszkadza skórę powodując odparowanie wody (ablację). Termiczne uszkodzenie komórek skóry właściwej i naskórka powoduje uruchomienie procesów naprawczych prowadzących do przebudowania skóry właściwej poprzez stymulację produkcju nowego kolagenu. Dzięki temu skóra staje się bardziej elastyczna i napięta, nowopowstały naskórek jest gładki, pozbawiony przebarwień, porów i zmian posłonecznych.

Efekty:

- poprawa grubości, napięcia i elastyczności skóry

- wygładzenie zmarszczek i odmłodzenie rysów

- redukcja przebarwień

- spłycenie blizn potrądzikowych i porów

- likwidacja zmian posłonecznych

Przeciwwskazania:

- terapia doustna izotrteinoiną

- terapia steroidami

- nowotwory skóry

- ciąża i okres karmienia piersią

- aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe skóry

- przewlekłe zapalne choroby skóry

- świeża opalenizna

- blizny przerosłe i keloidy nie kwalifikujące się do terapii laserem frakcyjnym

Peelingi chemiczne lekarskie

Cosmelan - zabieg na przebarwienia

Cosmelan®  jest najlepiej działającym zabiegiem wybielacyjnym, bezkonkurencyjnym dla terapii depigmentacyjnych oferowanych obecnie na rynku. W skład jego wchodzą kwas kojowy, kwas fitowy, arbutyna, palmitynian retinolu i kwas askorbowy, których działanie uwalniane jest od razu po zastosowaniu. Używany jest do leczenia plam o podłożu hormonalnym (melasma – wszystkie typy) i przebarwień posłonecznych.

Mechanizm działania  Cosmelan® polega na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynazę (kluczowego enzymu  biorącego udział

w procesie formacji melaniny).

Zabieg Cosmelan®  jest jedyną skuteczną terapią pozwalającą pozbyć się przebarwień o różnej etiologii i lokalizacji w mniej niż 20 dni.

Terapia Cosmelan jest dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, wymaga różnego czasu stososowania w zależności od fototypu skóry.

 Skuteczność Cosmelan® to redukcja zbarwienia plam w 95% przy 99% przypadków.

 

 Skontaktuj się z nami:

  tel. 660 941 700

81 311 57 79