Makijaż profesjonalny


KRYOLAN

Firma Kryolan należy do liderów światowego rynku w zakresie kosmetyków służących do charakteryzacji, zarówno kolorowych jak i pielęgnacyjnych. Zespół dermatalogów i kosmetyków firmy Kryolan zajmuje się szczegółowym doborem najlepszych składników, tworzących dany kosmetyk, aby mógł on sprostać wymagania osób o każdym typie skóry. Najważniejszymi liniami produktów są:

 

Seria Dermacolor Camouflage System

jest wysokiej klasy, specjalistycznym make-upem, który dzięki odporności na wodę oraz ścieranie, pozwala w najlepszy sposób zabezpieczać kłopotliwe wady i niedobory skóry.

 

Dermacolor Light

jest linią kosmetyków, których cechą charakterystyczną jest intensywny kolor. Mogą być używane w wielu przypadkach, dzięki temu, że zapewniają naturalny wygląd. Ich zaletą jest to, że mogą być stosowane do skóry wrażliwej, ponieważ są delikatne dla skóry.

 

Kryolan Privete Care Cosmetic

linia kosmetyków, które służą do pielęgnacji, m.in. kremy, balsamy i toniki.

 

Seria High Definition

to kosmetyk, które pozwalają realizować nagrania filmowe jak i sesje zdjęciowe z użyciem najnowszych technik wysokiej rozdzielczości, gdzie każdy najdrobniejszy szczegół ma znaczenie i pozostaje odpowiednio podkreślony lub zakryty.

 

Seria Beauty

są to produkty kosmetyczne, które mogą być stosowane każdego dnia. Wyróżnia je wysoka trwałość i jakość. Do tej linii zaliczane są podkłady do twarzy, konturówki do oczu, kredki, cienie, pudry, tusze do rzęs, róże i eyelinery.

 

Seria FunFaze

ich najlepszym zastosowaniem są kolorowe imprezy, takie jak karnawał lub bale przebierańców. W tej linii występują brokaty, kredy, farby, kolorowe żele do ciała oraz włosów. Produkty te mogą być używane zarówno przez dorosłych jak i dzieci.